Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Telefonická objednávka 0948 167 772
0
Zobraziť kategórie

Cena poštovného


Našim zákazníkom nič netajíme a preto sme sa rozhodli vložiť cenu dopravy a poštovného do detailu produktu, kde ju nájdete v záložke
"CENA POŠTOVNÉHO" Každý tovar dôkladne balíme do pevnej krabice a bublinkovej fólie, tým zabezpečíme, že tovar sa cestou nepoškodí, alebo nepoškriabe.

Tovar posielame kuriérskou službou UPS a Slovenskou poštou, po expedícií ste informovaní  mailom a telefonicky.


Každá zásielka zasielaná UPS má svoje unikátne číslo, vďaka ktorému môžete tovar od našej expedície sledovať „on line. Toto číslo Vám pošleme na Váš mail. Vďaka nemu budete vedieť, kde sa zásielka nachádza. V deň doručovania dostanete SMS správu s číslom na kuriéra UPS, ktorý Vám bude balík v ten deň doručovať. Tovar je doručovaný nasledujúci pracovný deň po expedícií.

Pri doručovaní Slovenskou poštou posielame zásielky 1 triedou, balík si preberiete na svojej pošte. Doba doručenia je 2 pracovné dni po našej expedícií.


Poštovného v rámci Slovenskej republiky je jednotné, v závislosti od zvolenej dopravy

  UPS SLOVENSKÁ POŠTA
SLOVENSKÁ REPUBLIKA
   
Platba na dobierku 5 EUR 4 EUR
Platba prevodom vopred 4 EUR 3 EUR
Osobný odber 0 EUR 0 EUR
ČESKÁ REPUBLIKA
   
Platba na dobierku 6 EUR 5 EUR
Platba prevodom vopred 5 EUR 4 EUR
Všetky uvedené ceny sú konečne, vrátane DPH.


Zákazník si za kvalitu platí a preto má u nás prvotriedny servis.


Chyba sa môže stať, nikto nie je neomylný. Za kvalitu a rýchlosť doručenia si zákazník platí, v prípade, že Vám nie je tovar doručený prepravnou spoločnosťou nasledujúci pracovný deň, bezodkladne nás kontaktujte.

Ak ste neboli s doručením tovaru spokojní, či už zo strany prepravcu, alebo našej, prosím informujte nás o tom. Môžete nás kontaktovať mailom, alebo telefonicky. Postaráme sa o nápravu vzniknutého problému a ako ospravedlnenie Vám pošleme malý darček.