Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Telefonická objednávka 0948 167 772
0
Zobraziť kategórie
Nachádzate sa tu: 
  1. Hlavní stránka
  2. Ďalekohľady
  3. Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34

Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34

Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34
Celkom 6  obrázkov
Vaša cena s DPH179 €
DostupnosťSkladom
Kedy bude tovar doručený, ak ho teraz objednám?
Doprava
Osobne v TrenčíneNa predajni
Prepravnou spoločnosť UPS1 deň
Slovenskou poštou1 deň
Popis
Foto
Cena poštovného
Reklamácia
Opýtajte sa

Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34

Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34 je prístroj s ostrou optikou. Špeciálny ďalekohľad ponúka úžasný vhľad do prírody. Tu si môžete vychutnať čistý obraz vďaka optickej kvalite aj v malom modeli. Ďalekohľad je s výborným výkonom a cenou. Všetky modely Open Bridge ponúkajú veľké zorné pole. Neutrálny a veľmi ostrý obraz sa tiahne cez celé zorné pole.

Výhodou tohto ďalekohľadu na prvý pohľad je, že má ultra ostrú optiku. Ďalekohľad je plnený dusíkom proti vnútornému zahmlievaniu. Je veľmi vhodný do každého počasia, lebo je vodotesný a pogumovaný. Vreckový ďalekohľad pohodlne vojde do ruky. Má otvorený most.

V optike boli použité Bak4 Schmidt-Pechan hranoly s vysokým leskom. Jasný a brilantný obraz poskytuje vďaka FMC multi-poťahovaným optickým vrstvám. Preto môžete objekty výborne pozorovať do detailov.

Ďalekohľad má nový štýlový dizajn s chrómovými prvkami. Má praktické preniknutie na prstoch. Môžete ho tak mať pod kontrolou pri pozorovaní v každej situácii. Ďalekohľad disponuje hliníkovým zaostrovacím krúžkom pre rýchle zaostrovanie. Ďalekohľad je síce nastavený na diaľku, ale Vy chcete pozorovať napr. vtáka do vzdialenosti niekoľkých metrov. Na to stačí potiahnuť zaostrovacím krúžkom len trochu doprava. Bonusom je, že získate aj na diaľku aj do 2 metrov ostrý obraz. Ďalekohľad slúži tak na cestách ako aj vo vlastnej záhrade.

Názor experta

Ďalekohľad stále kompaktných rozmerov s tými najlepšími vlastnosťami, určený na výlety do prírody za každého počasia. Širšie zorné pole umožňuje ľahšie pozorovanie pohybujúcich sa objektov, napríklad vtákov.

Klady
  • kvalitné prevedenie
  • vodeodolný, plnený dusíkom
  • vysúvné očnice pre jednoduché pozorovanie s okuliarmi
  • špičkový obraz
  • širšie zorné pole oproti modelu 10x34
Zápory
  • nemá


Technické parametre:
Zväčšenie:8x
Priemer objektívu:32
Sklo hranolov:BaK4
Zorné pole v 1000m:124 m
Vodotesnosť:Ano
Plnený dusíkom:Ano
Minimálna ostriaca vzialenosť:4 m
Konštrukcia:Priama (Roof)
Dĺžka:130 mm
Šírka:125 mm
Hmotnosť:475 g
Záruka:3 roky
Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34Ďalekohľad Omegon Talron HD 8x34