Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Telefonická objednávka 0948 167 772
0
Zobraziť kategórie
Nachádzate sa tu: 
  1. Hlavní stránka
  2. Mikroskopy
  3. Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS
Celkom 7  obrázkov
Vaša cena s DPH99 €
Dostupnosť3 - 7 dní
Kedy bude tovar doručený, ak ho teraz objednám?
Doprava
Osobne v Trenčíne3 - 7 dní
Prepravnou spoločnosť UPS3 - 7 dní
Slovenskou poštou3 - 7 dní
Popis
Foto
Cena poštovného
Reklamácia
Opýtajte sa

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS je žiarivý a štýlový mikroskop, ktorý je logickým pokračovaním série Levehnuk Rainbow 2L. Tento nový mikroskop spája výhody predchádzajúceho radu s novými užitočnými funkciami. Mikroskop je vybavený dvoma osvetľovacími systémami. To znamená, že môžete pozorovať priehľadné, polopriehľadné aj nepriehľadné mikroskopické preparáty. Každý model sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50, ktorá mladým bádateľom pomôže s ich prvými nezávislými pokusmi a výskumami. Hlavným rozdielom u tohto nového mikroskopu je ich vylepšená optika. Ponúka vyššie hodnoty zväčšenia (až 640x) a môžu ich teda k serióznemu výskumu používať aj študenti biológie. Mikroskop je vybavený odpruženým objektívom - jeho konštrukcia predchádza prípadnému poškodeniu aj v prípade, že sa pri zaostrovaní objektív dotkne preparátu. Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS má spoľahlivé kovové telo - je známy svojou dlhou prevádzkovou životnosťou aj v prípade intenzívneho používania na univerzitách alebo v laboratóriách. Disponuje moderným dizajnom v piatich žiarivých farbách. V objednávke do poznámky uveďte farbu mikroskopu, ktorú ste vybrali z týchto piatich farieb: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).

Svet okolo nás je plný úžasných vecí, ktoré sú ľudskému oku nedostupné. Ak chcete uvidieť všetky zázraky mikrokozmu, budete k pozorovaniu potrebovať dobrý prístroj a práve na tento účel je ideálny Levenhuk Rainbow 2L PLUS .Tento mikroskop disponuje širokým rozsahom zväčšenia od 64x do 640x. Umožňuje vám študovať rastliny a hmyz, sledovať mikroorganizmy a skúmať mince, či na nich nie sú okom neviditeľné škrabance, a rad ďalších zaujímavostí. Sada mikroskopu obsahuje všetko, čo je potrebné na vstup do mikrosveta. Levenhuk Rainbow 2L PLUS  je dokonalou voľbou pre zvedavých žiakov a študentov biológie.

 

Balenie obsahuje: mikroskop, objektívy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, pracovný stolík so svorkami, kotúčovú clonu,    kondenzor, dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED), sieťový adaptér, 3 batérie AA, experimentálnu súpravu Levenhuk K50, návod na použitie a záručný list. Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje: užívateľskú príručku "Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvet ", klieštiky, liaheň pre žabronôžky, mikrotom, fľaštičku s kvasnicami, fľaštičku s lepidlom pre vytváranie vzoriek, fľaštičku s morskou soľou, fľaštičku s vajíčkami žabronôžky, 5 preparátov pripravených na použitie, 5 čistých sklíčok, pipetu a  prachový kryt.

 

 

 

 

 

Názor experta

Monokulárny mikroskop ideálny do školských laboratórií pre začínajúcich objavovateľov sveta mikroskopie.

Klady
  • LED osvetlenie
  • práca v teréne
Zápory
  • nemá

 

 

Technické parametre:
Rozsah zväčšenia:64-640x
Konštrukcia:biologický
Vhodný pre:študentov
Okulárová hlavica:monokulárna
Okuláre:WF10x
Objektívy:4x, 10x, 40xs (pružinový)
Kondenzor:N.A 0,65
Clona:kotúčová (6 otvorov)
Ostrenie:hrubé
Osvetlenie:LED
Záruka:24 mesiacov
Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUSMikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUSMikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUSMikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUSMikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUSMikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS