Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Telefonická objednávka 0948 167 772
0
Zobraziť kategórie

O nás

Na počiatku všetkého bola vízia, ktorá sa stala realitou.

Od roku 2011 vám ponúkame kvalitné a odskúšané ďalekohľady, puškohľady, mikroskopy a ďalšie optické príslušenstvo. Čo tomu ale predchádzalo? Nič nové nepovstane len tak samo od seba, čo platilo aj v našom prípade. Všetko sa začalo kryštalizovať už počas roka 2010. Vzniku firmy predchádzali týždne a týždne plánov a usilovného premýšľania, štúdium informácií a veľa stretnutí. Až začiatkom nasledujúceho roka sme založili spoločnosť JURYKO, s.r.o. A neskôr tiež spustili e-shop dalekohlady-puskohlady.sk. Začiatkom roka 2015 sme už mali na svojom konte cez 5 000 úspešne odoslaných zásielok a mohli sme si povedať, že náš obchod dobre funguje.

Prečo sme vytvorili obchod x-dalekohlady.sk?

Web, ktorý práve navštevujete, vznikol po 5 rokoch skúseností so sortimentom športovej, hobby i vedeckej optiky a má našu prácu posunúť zase o krok ďalej. Webu predchádzala tiež druhá verzia e-shopu, ktorú sme spustili v roku 2013, a ďalší e-shop pre českých zákazníkov - idalekohledy.cz. Zaujímavé a prínosné články o optike sme pre svojich zákazníkov a fanúšikov začali publikovať tiež na webe juryko.sk. Venujeme sa tu ako optike, tak mikroskopii či astronómii. Pre tých, ktorým nákup na webe z nejakého dôvodu nevyhovuje, sme v roku 2014 otvorili kamennú predajňu v Trenčíne.

A v čom sa teda bude obchod x-dalekohlady.sk líšiť od našich predchádzajúcich projektov? Chceli by sme vám tu ponúknuť naozaj len to najlepšie, čo súčasný trh v oblasti optiky ponúka. Ponuka produktov bude teda o trochu menšia, ale zato osobne odskúšame každý ďalekohľad, puškohľad, mikroskop, teleskop či nočné videnie.. Náš e-shop tiež bude viac user friendly, aby sme vám čo najviac uľahčili výber a nákup. Samozrejmou súčasťou sú naše vlastné produktové fotogalérie a viac zaujímavých článkov z odboru.

Hlavným motorom nášho úspechu ste vy - naši zákazníci

Vieme, možno to znie ako klišé, ale pre nás skutočne nie je orientácia na zákazníka prázdnou frázou. Profesionálny a zároveň priateľský vzťah k zákazníkovi je pre nás nielen prirodzenou nutnosťou, ale zároveň nás baví. Radi svojich zákazníkov spoznávame, veď k nám prichádzajú z veľmi rozmanitých záujmových a profesných vrstiev - či už sú to poľovníci, astronómovia, turisti alebo ľudia so záujmom o mikroskopiu, či študenti, ktorí ich potrebujú pre školské účely. Neustála starostlivosť o zákazníka, skvalitňovanie našich služieb a vzdelávania sa v odbore optiky sú podmienkami nášho rastu, na ktorých si zakladáme.

Aj toto je naša vizitka

Svoju poctivú prácu a úctu k zákazníkovi môžeme doložiť tiež konkrétnymi dokumentami: certifikátom SAEC - Bezpečný nákup od slovenských Asociácie pre elektronický obchod, certifikátom od Heuréky Overené zákazníkmi, ktoré získal náš eshop dalekohledy-puskohlady.sk. Veríme, že u nás nájdete viac ako len to, čo momentálne potrebujete, ale budete sa k nám tiež radi vracať, napríklad "len" pre užitočné informácie.Napíšte nám Vašu kritiku, je to pre nás najcennejšia spätná väzba, ktorú môžeme od Vás získať! Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov a to dosiahneme iba vtedy, keď budeme reagovať na ich želania. Svoje pripomienky môžete poslať mailom na info@x-dalekohlady.sk, alebo nám ich môžete povedať cez telefón na 0948 167 772.