Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Telefonická objednávka 0948 167 772
0
Zobraziť kategórie

Výmena tovaru

Prišiel Vám domov tovar, ktorý ste si objednali na x-dalekohlady.sk, ale nie ste s ním spokojný? Ku všetkýcm objednávkam sa snažíme pristupovať s maximálnou starostlivosťou a zodpovednosťou a vieme, ako nepríjemné je, keď zo zakúpeného tovaru nemáte radosť. Našim cieľom je mať zákazníkov, ktorí budú spokojní s nami, aj so zakúpeným tovarom, pretože iba v tom prípade sa k nám vrátia.

Všetci zákazníci, ktorí u nás zakúpili tovar, ho môžu do 30 dní od prevzatia vrátiť z dôvodov popisovaných vyššie alebo bez udania dôvodu.

Za akých podmienok môžete tovar vrátiť/vymeniť?

- tovar nesmie byť použitý, nesmú byť na ňom známky používania
- tovar musí byť kompletný vrátane príslušenstva a návodu
- tovar nesmie byť žiadnym spôsobom poškodený, vrátane originálnej krabice, či balenia. Odporučujeme, aby ste pri rozbaľovaní tovaru neponičili originálny obal, alebo sáčky.
- spoločne s vráteným tovarom treba poslať originálny doklad o nákupe
- tovar nesmie byť poslaný na dobierku, takáto zásielka nebude z našej strany prijatá

Zásielku odporúčame pri posielaní poistiť na sumu zodpovedajúcej hodnote tovaru

Ako postupovať v prípade vrátenia/výmeny?

1. Vyplňte prosím reklamačný formulár, ktorý je dispozícii na stiahnutie na tejto stránku. Stiahnete ho úplne bežným spôsobom po kliknutí na tlačítko uložiť, následne si zvolíte miesto na disku, kde sa má súbor uložiť.

2. Reklamačný formulár následne otvoríte, vytlačíte a s perom vypíšete. Do popisu napíšte či si želáte tovar vrátiť, alebo vymeniť za iný tovar. Na záver tento formulár podpíšte.

3. Formulár vložte do zásielky, ktorá bude obsahovať tovar, doklad o kúpe (faktúru) a tento formulár. Tovar je potrebné poslať kompletný, v originálnom balení.

 
Výmenný list na stiahnutie TU

Následne nás kontaktuje a dohodneme sa, kedy k Vám príde kuriérska služba a tá si zásielku prevezme.

Požiadavka našich zákazníkov na vrátenie/výmenu tovaru je vyriešená v najrýchlejšom možnom čase, najneskôr však do 10 pracovných dní. V prípade, že nový tovar nie je skladom, zákazníka informujeme telefonicky a dohodneme si s ním ďalší postup.

Pri vrátení tovaru s požiadavkou na vrátenie kúpnej ceny zašleme pri splnení všetkých uvedených podmienok kúpnu cena na Váš bankový účet, a to najneskôr do 20 pracovných dní po fyzickom obdržaní zásielky.

V prípade akýkoľvek otázok ohľadom vrátenia alebo výmeny tovaru, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás.